بهترین دکتر برای عمل زیبایی بینی، رینوپلاستی، لیفت صورت برای جوان سازی پوست پیشانی پلک و ابرو ، عمل زیبایی گوش، لیفت پیشانی، جراحی شکم، بادی کاتورینگ برای کاهش وزن، پروتزهای صورت دکتر بیات شهبازی است
بهترین دکتر برای عمل زیبایی بینی، رینوپلاستی، لیفت صورت برای جوان سازی پوست پیشانی پلک و ابرو ، عمل زیبایی گوش، لیفت پیشانی، جراحی شکم، بادی کاتورینگ برای کاهش وزن، پروتزهای صورت دکتر بیات شهبازی است
 • جراحی بینی

 • سن مناسب برای انجام جراحی بینی چه زمانی است؟

  سن مناسب از نظر حقوقی برای انجام جراحی های زیبایی ۱۸ سال است. پس از گذر از این سن افراد می توانند خود برای انجام جراحی های زیبایی تصمیم بگیرند. اما از لحاظ علمی زمانی فرد می تواند اقدام به جراحی بینی کند که این عضو تا حدی به اندازه ثابت رسیده باشد، چراکه بینی از جمله عضو هایی است که تا انتهای بزرگسالی رشد خواهد کرد. بنابراین زمانی برای این جراحی مناسب است که فرد از لحاظ جسمی رشد لازم را کرده باشد.

 • به کدام بینی گوشتی و به کدام استخوانی می گویند؟

  بسیاری از افراد نمی توانند تشخیص دهند که بینی شان در کدام دسته از بینی ها قرار می گیرد. باید بگوییم که بینی که دارای مشخصاتی نظیر: پوستی ضخیم، استخوان و غضروفی ضعیف، پره هایی پهن و گوشتی و همچنین پوستی چرب باشد در زمره بینی های گوشتی قرار می گیرد. اما بینی های استخوانی دارای استخوان و تیغه بینی بزرگ هستند. این دست از بینی ها را می توان به واسطه ی جراحی بینی استخوانی فانتزی نیز تغییر داد، اما امکان تبدیل بینی گوشتی به فانتزی با ریسک بالا همراه خواهد بود.

 • چه زمانی باید برای جراحی بینی ترمیمی اقدام کرد؟

  زمانی که فرد پس از جراحی بینی با عوارضی همچون : مشکل در تنفس، خونریزی، عفونت، تورم شدید یا مشکلات هنگام خواب مواجه می شود باید در پی اقدام برای جراحی ترمیمی بینی باشد.

 • آیا امکان جراحی درمانی با جراحی زیبایی وجود دارد؟

  برای مثال زمانی که فرد با بیماری پولیپ بینی که ناشی از رشد مایع مخاطی بینی است مواجه می شود، اقدام به جراحی بینی می کند. این بیمار می تواند ضمن برخورداری از جراحی پولیپ بینی از جراحی زیبایی بینی نیز بهره مند شود.

 • گچ بینی باید تا چند روز روی صورت بماند؟

  گچی که برای جلوگیری از تحرک روی بینی قرار می گیرد، باید به مدت یک هفته روی صورت باشد.

 • ابدومینوپلاستی

 • چه مشکلات زیبایی را می توان با استفاده از ابدومینوپلاستی درمان کرد؟

  جراحی زیبایی شکم برای بهبود ظاهر ناحیه شکم طراحی شده است و مشکلات درمان شده اغلب شامل پوست اضافه و آویزان و سستی عضلات شکم است. در بسیاری از موارد رسوبات چربی در داخل و اطراف شکم نیز می تواند همزمان به وسیله ی لیپوساکشن برداشته شود.

 • آیا درد پس از جراحی شدید خواهد بود؟

  در روزهای بعد از ابدومینوپلاستی ممکن است ناراحتی خفیف تا شدیدی احساس کنید. اما هر دردی را می توان با دارو کنترل کرد و یا از بین برد.

 • آیا اسکارهای بر جای مانده قابل توجه خواهند بود؟

  برش جراحی شکم معمولا در زیر شکم ایجاد می شود، بنابراین اسکار باقی مانده در هنگام پوشیدن اغلب لباس ها، حتی اکثر مایوها پوشیده می شود.

 • آیا قبل از بچه دار شدن می توان عمل جراحی زیبایی شکم انجام داد؟

  در حالی که به طور معمول هیچ خطر جدی برای بارداری پس از عمل جراحی زیبایی شکم وجود ندارد، اما معمولا توصیه می شود که بیماران تا زمان بچه دار شدن برای انجام این عمل صبر کنند. با این کار می توان اطمینان حاصل کرد که نتایج بدست آمده تحت تاثیر تغییرات بدنی قرار نمی گیرند که اغلب در دوران بارداری رخ می دهد.

 • ابدومینوپلاستی چه تفاوتی با لیپوساکشن دارد؟

  ابدومینوپلاستی بیشتر برای بیمارانی مناسب است که دچار افتادگی و شل شدن عضلات شکم شده و به حذف پوست و بافت اضافه نیاز دارند. لیپوساکشن در صورتی توصیه می شود که فقط نیاز به از بین بردن چربی باشد. اما سفت کردن عضلات زیرین شکم و کاهش پوست اضافی برای ایجاد شکمی تخت تنها با ابدومینوپلاستی ممکن است.

 • آیا ابدومینوپلاستی به کاهش وزن کمک می کند؟

  ابدومینوپلاستی روشی برای کاهش وزن نیست. در واقع نامزدهای مناسب برای این روش جراحی پلاستیک، افرادی با وزن متوسط و پایدار هستند. بیماران که قبلا عمل جراحی کاهش وزن انجام داده اند نیز ممکن است با ابدومینوپلاستی پوست اضافی را از بین ببرند و شکمی تخت تر و صاف تر داشته باشند.

 • آیا می توان ابدومینوپلاستی را با روش های دیگر انجام داد؟

  یک جراح پلاستیک با تجربه ممکن است عمل جراحی زیبایی شکم را همراه با عمل سینه، لیپوساکشن یا سایر جراحی ها انجام دهد.

 • ماندگاری نتایج ابدومینوپلاستی چقدر است؟

  در صورتی که بیمار یک شیوه زندگی فعال با رژیم متعادل و ورزش منظم و تناسب اندام را حفظ کند، نتایج عمل جراحی زیبایی شکم نسبتا طولانی یا حتی دائمی تلقی می شود. شیوه زندگی غیرفعال یا رژیم ناسالم می تواند دستاوردهای حاصل از عمل جراحی زیبایی شکم را در طول زمان تغییر دهد. در هر صورت با ابدومینوپلاستی نمی توان از اثرات افزایش سن اجتناب کرد.

 • نتایج نهایی چه زمان قابل مشاهده خواهد بود؟

  بلافاصله بعد از عمل جراحی شکم، می توان بهبود قابل توجهی را در ظاهر شکمی مشاهده نمود. تورم و کبودی ادامه خواهد یافت و به تدریج طی چند هفته از بین می رود و آنگاه اثرات کامل جراحی قابل مشاهده خواهد بود.

Close
Get a Free Consultation

Please enter your contact number
We will be in touch with you soon

We will call your number

Thanks.
We will call soon.

How would you like to contact us?

call us