بهترین دکتر برای عمل زیبایی بینی، رینوپلاستی، لیفت صورت برای جوان سازی پوست پیشانی پلک و ابرو ، عمل زیبایی گوش، لیفت پیشانی، جراحی شکم، بادی کاتورینگ برای کاهش وزن، پروتزهای صورت دکتر بیات شهبازی است
بهترین دکتر برای عمل زیبایی بینی، رینوپلاستی، لیفت صورت برای جوان سازی پوست پیشانی پلک و ابرو ، عمل زیبایی گوش، لیفت پیشانی، جراحی شکم، بادی کاتورینگ برای کاهش وزن، پروتزهای صورت دکتر بیات شهبازی است

بهترین جراح پروتز سینه در ایران و تهران، بهترین جراح پلاستیک


با انجام عمل پروتز سینه توسط دکتر محمد علی بیات شهبازی اندامتان زیباتر می‌شود.
جراحی پروتز سینه یکی از جراحی های مهم و بسیار اثر گذار در زیبایی زنان است. انجام این جراحی توسط یک جراح مناسب می تواند به رضایت هر چه بیشتر از این جراحی بیانجامد.بهترین جراح زیبایی سینه و پروتز سینه در تهران دکتر بیات شهبازی است خانم ها به دلایل مختلف به جراح پلاستیک خانم برای لیفت سینه هایشان مراجعه می کنند. که برخی از این خانم ها نیاز به انجام جراحی پروتز سینه هستند. برای انکه بدانید این جراحی تا چه حد مورد نیاز شماست لطفا تا اخر این مقاله همراه ما باشید

ما معتقدیم که “یک سایز متناسب با همه نیست”! در کلینیک دکتر بیات شهبازی، هر عمل جراحی افزایش سایز سینه به طور منحصر‌بفرد و متناسب با نیاز بیمار انجام می‌شود.. جراحی سینه یکی از گر طرفدار ترین عمل های زیبایی اندام است که در بسیاری از موارد با نتیجه ای فوق العاده همراه خواهد بود. جراحی سینه به منظور زیبایی و البته در برخی از موارد برای درمان و یا برداشتن توده های درون سینه نیز انجام می شود که در این جهت نیاز است تا شما بهترین جراح سینه را با معیار هایی که در ادامه به شما معرفی می شود انتخاب نمایند.

در طول سال های اخیر شاهد افزایش آمار در زمینه پزشکی های زیبایی صورت و اندام های جنسی هستیم. این افزایش آمار که نمی توان دلیلی قطعی و اساسی برای آن تعیین کرد، شکل ظاهری زندگی های ما را بسیار تغییر داده است. داشتن سینه هایی خوش فرم و زیبا، خانم ها را برآن داشته که همواره به دنبال روش های مختلفی به خصوص روش های جراحی زیبایی سینه بروند.

بهترین جراح سینه تهران و ایران

چرا عمل جراحی زیبایی سینه با دکتر بیات شهبازی

شکل اندازه و فرم سینه ها همگی می تواند بر روی زیبایی و سلامت جسمانی افراد تاثیر بگذارد. افرای که از ظاهر سینه خود ناراضی اند، معمولا دارای اعتماد به نفس پایینی بوده و همواره خود را با دیگران مقایسه می کنند که باعث می شود احساس سرخوردگی داشته باشند. حال دکتر محمدعلی بیات شهبازی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران است که بیش از 17 سال تجربه در انجام انواع روش‌های زیبایی تهاجمی و غیرتهاجمی دارد. ایشان بیش از 800 بیمار داخلی و بین‌المللی جراحی سینه داشته است که بیش از 95٪ آن‌ها از نتایج راضی بوده‌اند. با کمک دکتر بیات شهبازی، بیش از یک راه برای بزرگ کردن سینه وجود دارد؛ دو مورد برتر آن‌ها، جراحی ایمپلنت سینه (پروتز) و لیفت پستان (ماستوپکسی) است.

همچنین ممکن است برخی افراد از بزرگی بیش از حد سینه خود رنج ببرند یا از کوچک بودن غیر طبیعی آن. به غیر از خان ها اقایان نیز ممکن از از این قبیل مشلاک رنج ببرند که با مراجعه با فوق تخصص زیبایی، دکتر بیات شهبازی مشکل خود را با اخرین متدهای روز برطرف کنند برای همیشه برطرف کنند برای دریافت وقت مشاوره میتواند با شماره 09029119376 تماس بگیرید.

Packages in Iran Starting from:
$1500
   Hospital stay:0-2 Days
   Lenght of Surgery:1-2 Hours
   Cost of Surgery:1500$-2500$
بهترین جراح سینه تهران و ایران، دکتر بیات شهبازی، بهترین جراح پلاستیک

دکتر بیات شهبازی بهترین جراح پلاستیک در تهران

چرا برای عمل زیبایی به تهران بیاییم؟

افرادی که در خارج از تهران به دنبال جراحی پلاستیک، مثل جراحی زیبایی بینی، عمل پروتز سینه، لیف صورت و غیره هستند، همچنین دنبال پزشکان عالی و قیمت های مناسب میگردند. دکتر بیات شهبازی در تهران به دلیل تجربه بالای جراحی زیبایی از یک سو و هزینه مقرون به صرفه، تهران یکی از بهترین مقاصد پزشکی است. همچنین کلینیک ها و بیمارستان های مجهز و مدرن در تهران امکان ارائه خدمات با بالاترین کیفیت را به بیماران فراهم می کند.

چرا دکتر بیات شهبازی را انتخاب کنیم

دکتر محمد علی بیات شهبازی متولد ۱۳۴۴ در سال ۱۳۶۱ در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند و در سال ۱۳۶۸ پس از اتمام دوره دکتری عمومی در همان سال دوره دستیاری جراحی عمومی را در دانشگاه تهران آغاز نموده و در سال ۱۳۷۲ فارغ التحصیل گشتند ، ایشان پس از ۷ سال کار و تجربه در استان بوشهر در امتحان ورودی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی سال ۷۹ پذیرفته شدند و پس از گذراندن دوره سه ساله در سال ۱۳۸۲ با کسب رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی ایران ( رشته فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی ) و رتبه دوم بورد فوق تخصصی رشته جراحی پلاستیک و زیبایی در سطح کل ایران ( Cosmetic and Plastic Surgery ) فارغ التحصیل گردیده و دوره تکمیلی لیزر را در کشور انگلستان سپری نمودند ، لذا ایشان پس از گذراندن چندین سال کار مداوم در استان های لرستان ، بوشهر ، قم و نزدیک ۱۵ سال جراحی در تهران هم اکنون با کوله باری از تجربیات و توانایی های لازم در جراحی های ترمیمی ، جراحی زیبایی ، جراحی بینی ، فک و صورت ، سینه و شکم و اندام ، جراحی میکروسکوپی و کاشت مو و … آماده ارائه خدمات پزشکی در زمینه های فوق به هم میهنان گرامی و مراجعین بزرگوار بین المللی میباشند. همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد دکتر بیات شهبازی با شماره 09029119376 تماس بگیرید.


عمل زیبایی سینه چیست؟

یکی از شایع ترین جراحی ها در ایران و جهان جراحی زیبایی سینه است که عمدتاً مربوط به خانم ها می باشد. موارد مربوط به آقایان که برای اصلاح عارضه ژنیکوماستی می باشد، الان مورد بحث ما نمی باشد. از آنجایی که سینه‌ها یکی از مهم‌ترین اندام‌های بدن زنان برای ایجاد جذابیت‌های زنانه و حفظ اعتماد به نفس هستند، بهتر است برای انجام جراحی‌های تغییر فرم و اندازه سینه به پزشکی مراجعه کنید که در زمینه جراحی‌های سینه بیشترین تخصص و دانش را دارد. عمل‌های سینه شامل سه دسته کلی هستند: کوچک کردن سینه، بزرگ کردن سینه و بالا کشیدن سینه بدون تغییر در بافت آن. هر کدام از این جراحی‌ها با تکنیک‌ها و روش‌های مخصوص به خود انجام می‌شوند و نتایج متفاوتی خواهند داشت. در ادامه این روش‌ها معرفی خواهند شد تا بدانید که بهترین دکتر جراح سینه چگونه می‌تواند به خوش‌فرم شدن سینه‌های شما کمک کند.

اکنون که آشنایی اولیه با جراحی سینه دارید، در ادامه به روش ها و انواع جراحی های زیبایی سینه خواهیم پرداخت . شاید بیش از هر زمان به لزوم یافتن بهترین جراح زیبایی سینه پی برده باشید. همانطور که می‌دانید جراحی سینه در زمره جراحی‌های اختیاری قرار دارد. بدین معنا که افراد به میل خود و صرفا برای زیبایی بیشتر به پزشک جراح زیبایی سینه مراجعه می‌کنند. به همین سبب، نیاز است تا با انتخاب بهترین جراح سینه در تهران، ریسک‌ها و عوارضی را که ممکن است جراحی زیبایی سینه برای بیمار به همراه داشته باشد مانند پارگی پروتز سینه و یا افتادگی سینه بعد از پروتز را کاهش داد. شاید تصور کنید برای یافتن بهترین دکتر جراح سینه نیاز است تا دانش پزشکی خاصی داشته و یا از توانایی ویژه‌ای برخوردار باشید، مسلما نه!

برای دیدن نمونه کار های جراحی سینه توسط دکتر محمد علی بیات شهبازی به این لینک مراجعه کنید

ویژگی های جراح سینه خوب ؟

جراح سینه خوب باید به شما همیشه با صبر و حوصله مشاوره بدهد و شما را از تمام مزایا و معایب جراحی اگاه سازد همچنین در جلسه بدن شما را بر اساس معیار زیباشناسی بررسی کند و مطابق ان به شما مشاوره و پیشنهاد لازم بدهد. یکی از دغدغه هایی که اغلب افراد و به ویژه خانم ها برای جراحی سینه خود دارند، انتخاب یک جراح پستان خوب است. زیرا جراحی که انتخاب می کنند باید بتواند تمام خواسته ها و نیازهای معقول آن ها را در رابطه با جراحی سینه برطرف کند.

 • یک جراح پستان خوب باید با آناتومی بدن بیمار آشنایی کامل داشته باشد
 • داشتن تجربه کافی و مهارت لازم یکی دیگر از مواردی است باید هنگام انتخاب بهترین جراح سینه به آن دقت کرد
 • اولویت قرار دادن سلامتی بیمار و مشخص کردن هدف جراحی
 • مشاوره کامل و راهنمایی لازم بیمار برای پی بردن به بهترین انتخاب
 • دانش و تخصص جراح سینه
 • مهارت و تجربه بهترین جراح سینه
 • محل و شیوه طبابت جراح و تیم همراه
 • اخلاق حرفه‌ای و برخورد مناسب با بیماران
 • بیمارستان، کلینیک، مطب و تجهیزات مورد استفاده

جراحی زیبایی سینه

سینه نقش اساسی در زیبایی ظاهری بانوان دارد. بانوانی که از اندازه سینه خود رضایت ندارند، احساس کمبود اعتماد به نفس کرده و در شرایطی، با مقایسه خود با دیگران، احساس سرخوردگی می‌کنند. جراحی زیبایی سینه که به روش‌های مختلف انجام می‌شود می‌تواند کلید راه حل این مشکل برای بانوان باشد. که البته یکی از دغدغه های اصلی خانم ها انتخاب بهترین دکتر جراح سینه است. کسی نمی‌تواند منکر نقش زیبایی در اعتماد به نفس و ارتباطات اجتماعی افراد شود. زیبایی چهره و بدن این روزها به عنوان یک ارزش و یک هدف برای انسان‌ها مطرح است. به همین سبب، بشر همواره به دنبال راه‌هایی برای زیباتر شدن بوده است. اگرچه عمده مراجعه‌کنندگان به پزشکان و متخصصان زیبایی چهره و اندام عموما بانوان هستند، اما تب زیباتر شدن، دامن‌گیر آقایان هم شده است تا جاییکه در برخی از جراحی‌های زیبایی همچون جراحی زیبایی بینی، از نظر آماری بسیار به خانم‌ها نزدیک هستند. جراحی سینه در مردان که عمدتا به عنوان عمل کوچک کردن سینه مردان شناخته می‌شود، جای خود را در بین جراحی‌های زیبایی باز کرده و بسیاری از آقایانی که از سایز سینه خود راضی نیستند، با مراجعه به مطب بهترین دکتر جراح سینه مردان، عمل کوچک کردن سینه مردان را انجام می‌دهند. بهتر است.

جراحی زیبایی سینه را می‌توان به چند دسته ترمیمی و زیبایی تقسیم کرد. اما بدون در نظر گرفتن این تقسیم‌بندی‌ها می‌توان انواع جراحی‌های زیبایی سینه که توسط متخصص زیبایی سینه انجام می‌شود را به شکل زیر فهرست کرد::

 • بزرگ کردن سینه‌ها با پروتز
 • کم کردن و کوچک کردن سایز سینه‌ها
 • ماستوپکسی و یا لیفت سینه‌ها
 • تزریق ژل در سینه‌ها
 • تزریق چربی در سینه‌ها
 • بازسازی سینه
 • بازسازی سینه بیماران مبتلا به سرطان
 • ترمیم پروتزهای قرار گرفته شده
 • برداشت پروتزهای کاشته شده

هر کدام از این جراحی‌ها با نظر متخصص زیبایی سینه ممکن است برای شما تجویز شود. در برخی از موارد، متخصص جراحی سینه ممکن است از دو روش هم‌زمان برای هرچه بهتر شدن نتیجه جراحی استفاده کند مانند لیفت و پروتز همزمان. بهتر است پیش از جراحی و در جلسه مشاوره با متخصص عمل سینه خود، انتظاراتی که از نتیجه جراحی دارید را بیان کنید تا متخصص زیبایی سینه بتواند بهترین تصمیم را بر اساس انتظارات شما اخذ کند..

بهترین جراح سینه تهران و ایران، دکتر بیات شهبازی، بهترین جراح پلاستیک

انواع جراحی زیبایی سینه

 • * افزایش سایز سینه ها با پروتز سینه *

جراحی پروتز سینه یکی از روش های جراحی زیبایی سینه است که طی آن جراح سینه پروتزی از جنس سیلیکون یا سالین در سینه های کوچک کارگذاری می کند. پروتزها انواع و اشکال متفاوتی دارند که پزشک جراح طی جلسه مشاوره ای که قبل از جراحی با بیمار دارد وضعیت جسمانی، سایز و موقعیت قرارگیری سینه های او را مورد بررسی قرار می دهد. سپس مطابق با علم و دانش خود و شرایط بیمار، نوع پروتز را مشخص می کند. جراحی پروتز سینه با ایجاد برشی کوچک در زیر سینه ها در ناحیه مورد نظر قرار می گیرد. این جراحی برای بزرگ کردن سینه ها انجام می شود .عمدتا پروتز سینه از برش حدود ۵ سانتی زیر سینه، قرار داده می شود. نسبت به دو عمل قبل میزان برش بسیار کمتر و نتیجه مطلوب تر می باشد. لازم به ذکر است که یکی از روش های بزرگ کردن سینه، تزریق چربی است که اگر فرد ذخیره مناسب چربی داشته باشد قابل انجام است. حسن آن این است که نیاز به هیچ برشی نیست و اشکال آن این است که ۵۰ تا ۷۰ درصد چربی تزریق شده ممکن است جذب شود و نیاز به تکرار داشته باشد. مضافا به اینکه اصولا خانم هایی که نیاز به پروتز دارند افراد لاغری هستند و اندوخته چربی کافی و قابل برداشت ندارند.

نکته:

افراد سیگاری باید حداقل دو هفته قبل از جراحی، سیگار را کنار بگذارند، چرا که سیگار احتمال بروز عوارض بعد از جراحی را افزایش می دهد و روند بهبود را به تاخیر می اندازد. مصرف داروهایی مانند آسپیرین پیش از جراحی ممنوع می باشد، چرا که این قبیل داروها احتمال خونریزی را افزایش می دهند. انجام آزمایش خون نیز معمولا از سوی پزشک تجویز می شود

 • * ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه ها *

به معنی کوچک کردن سینه می باشد که همزمان با آن لیفت سینه هم انجام می شود یعنی افتادگی سینه ها برطرف می شود. در بسیاری از موارد ماموپلاستی جنبه درمانی دارد زیرا سینه های بسیاربزرگ( ژیگانتوماستی)، مشکلات زیادی در دراز مدت ایجاد می نماید، من جمله: دردهای مزمن گردن و شانه، بوجود آمدن و تشدید دیسک گردن، درماتیت و عرق سوز شدن و حساسیت و تيرگی پوستی در زیر سینه ها، فشار بند سوتین روی شانه ها، ایجاد مشکل برای تشخیص توده های کوچک سینه و انجام ماموگرافی و تست های تشخیصی دیگر، مشکل در یافتن لباس مناسب، محدوديت در فعاليت های ورزشي و غیره، این جراحی تحت بی هوشی عمومی انجام می گیرد و بعد از ایجاد برش چربی، بافت غدد و پوست اضافی برداشته می شود و سینه کوچک می شود و به سمت بالا لیفت داده می شود و درنتیجه فرم زیبایی در سینه ایجاد می شود . با لیپوساکشن می توان چربی های تجمع شده در این ناحیه را کوچک کرد. در این جراحی از برش دور هاله سینه و برش عمودی زیر سینه استفاده می شود و در برخی موارد که سینه ها بسیار بزرگ و افتاده است از یک برش افقی در زیر سینه هم باید استفاده كرد. این بیماران با مراجعه به یک جراح زیبایی سینه خوب می توانند مشکلات خود را با پزشک خود درمیان بگذارند تا بتواند آن ها را در رسیدن به یک سایز دلخواه و مطلوب کمک کند و نوک سینه را به سمت بالا تر کشیده میشود.

 • * جراحی لیفت سینه (ماستوپکسی) *

برای سینه هایی که در اثر عوامل مختلفی مانند بارداری، شیردهی، افزایش سن و … دچار شل شدگی شده و شکل ظاهری آن ها تغییر کرده است از این روش استفاد ه میکنند، در واقع ین جراحی صرفا برای بالا بردن سینه و اصلاح افتادگی می باشد و عمدتا پوست اضافه برداشته می شود. در جراحی لیفت سینه از برش دور هاله سینه و یک خط عمودی زیر هاله استفاده می گردد. همچنین می توان با انجام جراحی لیفت سینه آن ها را به سمت بالا تر منتقل کرد. در جراحی لیفت سینه برش های مختلفی ایحاد می شود که طبق نظر پزشک انتخاب می گردد. پس از انتخاب نوع برش، جراح بافت اضافی پستان را برداشته و به قسمت های بالایی پستان انتقال می دهد. در این جراحی نیز برشی دور هاله پستان ایجاد می شود و پس از اعمال تغییرات لازم، بخیه زده می شود. در جراحی لیفت سینه اندازه سینه ها تغییر نمی کند. زیرا تنها از بافت اضافی پستان کم شده و سینه ها از حالت آویزان خارج می شود.

 بهترین جراح زیبایی سینه تهران و ایران، دکتر بیات شهبازی، بهترین جراح پلاستیک تهران

نتیجه گیری

هر فردی با هر جنسیتی با توجه به شرایط خود به یکی از عمل های جراحی سینه نیاز پیدا می کنند. با مراجعه به یک فوق تخصص جراحی سینه خوب و با تجربه می توان بهترین نتیجه را از یک جراحی سینه به دست آورد. اگر جراح مهارت کافی برای انجام این جراحی نداشته باشد، ممکن است عوارض جبران ناپذیری برای بیمار رقم بخورد.

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم تا به بررسی تمامی سوالات رایج در مورد جراحی بینی و اقدامات قبل و پس از آن بپردازیم و ویژگی های بهترین جراح سینه تهران را بررسی کنیم. امیدواریم که با مطالعه این مطلب جراحی بینی پاسخ های خود را دریافت کرده باشید و بتوانید با انتخاب بهترین جراح سینه تهران نتیجه ای بسیار خوب از جراحی دریافت کنید. در صورت هر گونه سوال یا ابهام می توانید به 00989029119376 واتس اپ یا اینستاگرام ما مراجعه فرمایید ما 24 ساعته در خدمت شما هستیم.

دکتر محمد علی بیات شهبازی متولد ۱۳۴۴ در سال ۱۳۶۱ در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند و در سال ۱۳۶۸ پس از اتمام دوره دکتری عمومی در همان سال دوره دستیاری جراحی عمومی را در دانشگاه تهران آغاز نموده و در سال ۱۳۷۲ فارغ التحصیل گشتند ، ایشان پس از ۷ سال کار و تجربه در استان بوشهر در امتحان ورودی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی سال ۷۹ پذیرفته شدند و پس از گذراندن دوره سه ساله در سال ۱۳۸۲ با کسب رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی ایران ( رشته فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی ) و رتبه دوم بورد فوق تخصصی رشته جراحی پلاستیک و زیبایی در سطح کل ایران ( Cosmetic and Plastic Surgery ) فارغ التحصیل گردیده و دوره تکمیلی لیزر را در کشور انگلستان سپری نمودند ، لذا ایشان پس از گذراندن چندین سال کار مداوم در استان های لرستان ، بوشهر ، قم و نزدیک ۱۵ سال جراحی در تهران هم اکنون با کوله باری از تجربیات و توانایی های لازم در جراحی های ترمیمی ، جراحی زیبایی ، جراحی بینی ، فک و صورت ، سینه و شکم و اندام ، جراحی میکروسکوپی و کاشت مو و … آماده ارائه خدمات پزشکی در زمینه های فوق به هم میهنان گرامی و مراجعین بزرگوار بین المللی میباشند

دکتر بیات شهبازی بهترین جراح پروتز سینه در تهران

تصاویر قبل و بعد از عمل

بهترین جراح سینه تهران و ایران، دکتر بیات شهبازی، بهترین جراح پلاستیک
Get a Free Consultation

Please enter your contact number
We will be in touch with you soon

We will call your number

Thanks.
We will call soon.

How would you like to contact us?

call us