بهترین دکتر برای عمل زیبایی بینی، رینوپلاستی، لیفت صورت برای جوان سازی پوست پیشانی پلک و ابرو ، عمل زیبایی گوش، لیفت پیشانی، جراحی شکم، بادی کاتورینگ برای کاهش وزن، پروتزهای صورت دکتر بیات شهبازی است
بهترین دکتر برای عمل زیبایی بینی، رینوپلاستی، لیفت صورت برای جوان سازی پوست پیشانی پلک و ابرو ، عمل زیبایی گوش، لیفت پیشانی، جراحی شکم، بادی کاتورینگ برای کاهش وزن، پروتزهای صورت دکتر بیات شهبازی است

بهترین جراح پروتز صورت در ایران


پروتز های صورت توسط دکتر محمد علی بیات شهبازی به منظور فرم دهی به قسمتهای مختلف صورت استفاده می شود ، این پروتزها زیبائی و جذابیت را برای بیمار به ارمغان می آورد.
پروتزهای صورت در جنسها و شکلهای متنوع موجود می باشد، ولی با توجه به اینکه زیبایی کلی چهره تلفیقی از ترکیب خصوصیات گوناگون می باشد ؛ تصمیم گیری در مورد سایز ، شکل و جنس این پروتزها نیاز به دانش زیبایی شناختی کامل همراه با هنر را دارد که به جراح این امکان را می دهد تا حداکثر جذابیت و زیبایی را برای بیمار ایجاد نماید.

Packages in Iran Starting from:
$1500
   Hospital stay:0-2 Days
   Lenght of Surgery:1-2 Hours
   Cost of Surgery:1500$-2500$

بهترین جراح پلاستیک در تهران

دکتر بیات شهبازی بهترین جراح پلاستیک در تهران

چرا برای عمل زیبایی به تهران بیاییم؟

افرادی که در خارج از تهران به دنبال جراحی پلاستیک، مثل جراحی زیبایی بینی، عمل پروتز سینه، لیف صورت و غیره هستند، همچنین دنبال پزشکان عالی و قیمت های مناسب میگردند. دکتر بیات شهبازی در تهران به دلیل تجربه بالای جراحی زیبایی از یک سو و هزینه مقرون به صرفه، تهران یکی از بهترین مقاصد پزشکی است. همچنین کلینیک ها و بیمارستان های مجهز و مدرن در تهران امکان ارائه خدمات با بالاترین کیفیت را به بیماران فراهم می کند.

چرا دکتر بیات شهبازی را انتخاب کنیم

دکتر محمد علی بیات شهبازی متولد ۱۳۴۴ در سال ۱۳۶۱ در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند و در سال ۱۳۶۸ پس از اتمام دوره دکتری عمومی در همان سال دوره دستیاری جراحی عمومی را در دانشگاه تهران آغاز نموده و در سال ۱۳۷۲ فارغ التحصیل گشتند ، ایشان پس از ۷ سال کار و تجربه در استان بوشهر در امتحان ورودی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی سال ۷۹ پذیرفته شدند و پس از گذراندن دوره سه ساله در سال ۱۳۸۲ با کسب رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی ایران ( رشته فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی ) و رتبه دوم بورد فوق تخصصی رشته جراحی پلاستیک و زیبایی در سطح کل ایران ( Cosmetic and Plastic Surgery ) فارغ التحصیل گردیده و دوره تکمیلی لیزر را در کشور انگلستان سپری نمودند ، لذا ایشان پس از گذراندن چندین سال کار مداوم در استان های لرستان ، بوشهر ، قم و نزدیک ۱۵ سال جراحی در تهران هم اکنون با کوله باری از تجربیات و توانایی های لازم در جراحی های ترمیمی ، جراحی زیبایی ، جراحی بینی ، فک و صورت ، سینه و شکم و اندام ، جراحی میکروسکوپی و کاشت مو و … آماده ارائه خدمات پزشکی در زمینه های فوق به هم میهنان گرامی و مراجعین بزرگوار بین المللی میباشند. همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد دکتر بیات شهبازی با شماره 09029119376 تماس بگیرید.

پروتز های چانه


پروتزهای چانه توسط دکتر محمد علی بیات شهبازی می توانند به افزایش سایز و بهبود طرح چانه ( که در تناسب با پیشانی و میانه صورت نیست ) کمک کنند. چانه کوچک و پس رفته، حتی در افرادی که وزن بالایی ندارند، در ناحیه گردن پنهان می شود و نمی تواند به عنوان یک جنبه برجسته از صورت خود را نشان دهد. این مورد در افرادی که وزن بیشتری دارند پر رنگ تر است.

 پروتز های صورت به منظور فرم دهی به قسمتهای مختلف صورت توسط دکتر محمد علی بیات شهبازی انجام میشود، پروتز های چانه، پروتز های فک، پروتزهای گونه توسط دکتر بیا شهبازی در تهران

پروتز های فک


پروتز های فک توسط دکتر محمد علی بیات شهبازی به افزایش عرض یک سوم پایینی صورت کمک می کنند. همانند چانه، فک ضعیف هم می تواند در گردن پنهان شود و ظاهری نامتناسب ایجاد کند. ناحیه فک زاویه ای را که بین گوش و چانه وجود دارد تعریف می کند، بنابراین در صورتی که فک ضعیف باشد می تواند موجب عدم تناسب صورت شود.

پروتزهای گونه


پروتزهای گونه توسط دکتر محمد علی بیات شهبازی به افزایش حجم استخوان های گونه کمک می کنند. این پروتزها به حجم نواحی از گونه که دچار صافی و یا پس رفتگی هستند می افزاید.

تصاویر قبل و بعد عمل

 پروتز های صورت به منظور فرم دهی به قسمتهای مختلف صورت توسط دکتر محمد علی بیات شهبازی انجام میشود، پروتز های چانه، پروتز های فک، پروتزهای گونه توسط دکتر بیا شهبازی در تهران
Get a Free Consultation

Please enter your contact number
We will be in touch with you soon

We will call your number

Thanks.
We will call soon.

How would you like to contact us?

call us