بهترین دکتر برای عمل زیبایی بینی، رینوپلاستی، لیفت صورت برای جوان سازی پوست پیشانی پلک و ابرو ، عمل زیبایی گوش، لیفت پیشانی، جراحی شکم، بادی کاتورینگ برای کاهش وزن، پروتزهای صورت دکتر بیات شهبازی است
بهترین دکتر برای عمل زیبایی بینی، رینوپلاستی، لیفت صورت برای جوان سازی پوست پیشانی پلک و ابرو ، عمل زیبایی گوش، لیفت پیشانی، جراحی شکم، بادی کاتورینگ برای کاهش وزن، پروتزهای صورت دکتر بیات شهبازی است

بهترین جراح پیکر تراشی در ایران، دکتر بیات شهبازی


کاهش چشمگیر وزن مزایای زیادی را با خود به همراه می آورد. اما پس از هر کاهش وزنی چه بر اثر جراحی و چه بر اثر تغییر سبک زندگی، پوست و بافت بدن حالت الاستیکی خود را از دست می دهد و تطابق آن با سایز بدن از بین می رود. جراحی بادی کانتورینگ طیف وسیعی از عمل های زیبایی را دربرگرفته و موجب بهبود ظاهر بدن به وسیله تغییر شکل و یا سایز آن می گردد. این جراحی اغلب به منظور کانتور کردن و تنظیم خطوط بدن در نواحی دور کمر، شکم، ران ها، باسن، بالای لگن و بازوها انجام می شود.
جراحی بادی کانتورینگ توسط دکتر محمد علی بیات شهبازی پس از کاهش وزن انجام شده و علاوه بر برطرف نمودن پوست و چربی اضافی بدن، لایه های زیرین را نیز تقویت می نماید. نتیجه نهایی ظاهری بهتر و خطوط منظم پوست می باشد.

Packages in Iran Starting from:
$1500
   Hospital stay:0-2 Days
   Lenght of Surgery:1-2 Hours
   Cost of Surgery:1500$-2500$

بهترین جراح پلاستیک در تهران

دکتر بیات شهبازی بهترین جراح پلاستیک در تهران

چرا برای عمل زیبایی به تهران بیاییم؟

افرادی که در خارج از تهران به دنبال جراحی پلاستیک، مثل جراحی زیبایی بینی، عمل پروتز سینه، لیف صورت و غیره هستند، همچنین دنبال پزشکان عالی و قیمت های مناسب میگردند. دکتر بیات شهبازی در تهران به دلیل تجربه بالای جراحی زیبایی از یک سو و هزینه مقرون به صرفه، تهران یکی از بهترین مقاصد پزشکی است. همچنین کلینیک ها و بیمارستان های مجهز و مدرن در تهران امکان ارائه خدمات با بالاترین کیفیت را به بیماران فراهم می کند.

چرا دکتر بیات شهبازی را انتخاب کنیم

دکتر محمد علی بیات شهبازی متولد ۱۳۴۴ در سال ۱۳۶۱ در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شدند و در سال ۱۳۶۸ پس از اتمام دوره دکتری عمومی در همان سال دوره دستیاری جراحی عمومی را در دانشگاه تهران آغاز نموده و در سال ۱۳۷۲ فارغ التحصیل گشتند ، ایشان پس از ۷ سال کار و تجربه در استان بوشهر در امتحان ورودی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی سال ۷۹ پذیرفته شدند و پس از گذراندن دوره سه ساله در سال ۱۳۸۲ با کسب رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی ایران ( رشته فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی ) و رتبه دوم بورد فوق تخصصی رشته جراحی پلاستیک و زیبایی در سطح کل ایران ( Cosmetic and Plastic Surgery ) فارغ التحصیل گردیده و دوره تکمیلی لیزر را در کشور انگلستان سپری نمودند ، لذا ایشان پس از گذراندن چندین سال کار مداوم در استان های لرستان ، بوشهر ، قم و نزدیک ۱۵ سال جراحی در تهران هم اکنون با کوله باری از تجربیات و توانایی های لازم در جراحی های ترمیمی ، جراحی زیبایی ، جراحی بینی ، فک و صورت ، سینه و شکم و اندام ، جراحی میکروسکوپی و کاشت مو و … آماده ارائه خدمات پزشکی در زمینه های فوق به هم میهنان گرامی و مراجعین بزرگوار بین المللی میباشند. همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد دکتر بیات شهبازی با شماره 09029119376 تماس بگیرید.

پروسه بادی کانتورینگ ممکن است شامل موارد ذیل باشد:

  • لیفت بازو(براكيوپلاستي): اصلاح افتادگی پوست بالای بازوها
  • لیفت سینه(ماستوپكسي): اصلاح افتادگی پوست اطراف سینه ها
  • لیفت صورت: اصلاح افتادگی پوست میانه صورت، غبغب و گردن
  • لیفت اندام تحتانی: اصلاح افتادگی پوست ناحیه ابدومینال، باسن و داخل و خارج ران ها
  • لیفت داخل ران: اصلاح افتادگی پوست داخل ران ها
  • تامی تاک (ابدومينوپلاستي):اصلاح افتادگی پوست اضافی که در اطراف ناحیه ابدومینال قرار دارد.  • لیفت بازو

پوست اضافی و آویزان بالای بازوها به وسیله برشی که از ناحیه زیر بغل شروع شده و تا داخل یا پشت بازوها ادامه می یابد، قابل درمان و برطرف کردن می باشد. در صورتیکه پوست اضافی در نواحی دیگری از بالای بازوها همچنان قابل رویت باشند، ممکن است به برش های بیش تری نیاز باشد.

جراحی لیفت بازو همراه با لیپوساکشن

جراحی همراه با لیپوساکشن یک روش بسیار خوب برای فرم‌دهی بازوها بدون باقی گذاشتن جای زخم می‌باشد. با استفاده از این روش، دیگر جای زخم‌هایی که بعد از عمل‌های جراحی پیشرفته از قبیل جراحی لیفت بازو یا براکیوپلاستی بر روی بازوها باقی می‌ماند، وجود نخواهد داشت. عمل لیپوساکشن اغلب همراه با عمل‌ها و جراحی‌های دیگر انجام می‌شود.
عمل لیپوساکشن بازو در اغلب اوقات همراه با لیپوساکشن قسمت‌های دیگری از بدن از قبیل شکم، پهلوها و ران پاها انجام می‌گیرد. علاوه بر آن، لیپوساکشن بازو را می‌توان همزمان با جراحی‌های دیگری مانند جراحی زیباسازی سینه‌ها یا جراحی شکم (آبدومینوپلاستی) انجام داد.

  • لیفت سینه

تشخیص الگوی برش برای لیفت سینه های افتاده بانوان بر مبنای میزان پوست اضافی که می بایست برداشته شود، انجام می گیرد. برش در لیفت سینه ممکن است شامل یک یا ترکیبی از چند الگوی برشی در اطراف هاله سینه، خطی از هاله سینه تا زیر آن و خطی افقی در امتداد پستان باشد. همچنین امکان تجویز پروتز سینه برای افزایش اندازه و بهبود ظاهر پستان وجود دارد.

  • لیفت ران

تغییر شکل قسمت داخلی ران ها از طریق ایجاد برش بر روی کشاله ران ها ممکن می شود. این برش می تواند به سمت زانو و در امتداد داخل ران ها ادامه پیدا کند. در صورتیکه بهبود کانتور قسمت خارجی ران ها مد نظر باشد، ممکن است برش به اطراف ران ها نیز گسترش پیدا نماید.

  • لیفت باسن

بالا رفتن سن، آسیب با نور خورشید، بارداری، تغییرات قابل توجه وزن و عوامل ژنتیکی از جمله مواردی هستند که بر روی الاستیسیته بافت تاثیر می گذارند و باعث می شوند باسن ظاهر و فرم افتاده ای پیدا کنند. لیفت باسن یا لیفت گلوتال، شیوه جراحی است که با برداشت چربی و پوست افتاده، به منظور بهبود فرم و رفع افتادگی باسن انجام می شود.

تصاویر قبل و بعد از عمل

بادی کانتورینگ توسط دکتر بیات شهبازی در تهران، لیفت بازو ، سینه، لیفت صورت، لیفت اندام تحتانی، لیفت داخل ران، تامی تاک توسط دکتر محمد علی بیات شهبازی
بهترین دکتر برای عمل زیبایی بینی، رینوپلاستی، لیفت صورت برای جوان سازی پوست پیشانی پلک و ابرو ، عمل زیبایی گوش، لیفت پیشانی، جراحی شکم، بادی کاتورینگ برای کاهش وزن، پروتزهای صورت دکتر بیات شهبازی است

Please enter your contact number
We will be in touch with you soon

We will call your number

Thanks.
We will call soon.

How would you like to contact us?

call us